Ana sayfa

Najiatai Co., Ltd.

Şirket profili
Najiatai Co, Ltd

Telefon Kılıfı Serisi: Apple, Samsung, LG, HTC, Nokia, Sony, vb. Gibi her türlü iyi bilinen marka telefon kılıfı. IPad, Samsung, HTC vb.

Najiatai Co Ltd önde gelen telefon kılıfı aksesuarları ürünleri üreticisi 2010 yılında kurulmuştur. Fabrikamız Baiyun District, Guangzhou, Çin bulunmaktadır. 2000 metrekarelik bir alanda ve 150'den fazla işçi istihdam, silikon ve plastik ürünler, özellikle cep telefonu durumlarda uzmanlaşmış, tablet üretim ve geliştirme ürünleri kapsar.

Oryantasyonumuz, telefon kılıfı alanında zaten iyi bir üne sahip olan İyi Kaliteyi Yapmaktır. Biz yönetim ve mühendislik ve site operatörleri ihracat, biz müşterinin çizimleri veya örnekleri göre telefon aksesuarları ürünleri her türlü tasarlayabilir ve üretebilir.

Tasarımdan kalıplamaya, nihayet, teslim ederek, biz sizin için mükemmel OEM hizmeti sunabildik, şu anda,% 80'den fazla ürün Japonya, Amerika, Almanya, İngiltere, İspanya, Kore, vb için neredeyse 30 farklı ihraç edilmektedir tüm dünyada ülkeler, bizim ana müşterileri

1) JILLSTUART

2) Disney

3) lanvin

4) voguish

5) histerik glamaur

6) beyni

7) koradior

8) bblluuee

9) yinger moda grubu

10) anzheng moda grubu

11) myscissors

12) omnialuo

13) Kyoto Animasyonu

14) hıristiyan dada ...

Fabrikamız Entrusting SGS muayene ürünleri ve seri üretimden teftişe kadar olan tüm prosedür, ERP sistemine göre kesinlikle uygulanmıştır.

Başlıca ürünlerimiz cep telefonu kılıfları, tablet koruyucu kapaklar, parmak yüzük, su geçirmez çanta, cep telefonu ekran koruyucu gibi aksesuarlar, çeşitli ...

Sizinle işbirliği yapma umuduyla, mükemmel ortaklar olacağımıza inanıyoruz!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Najiatai Co Ltd önde gelen telefon kılıfı aksesuarları ürünleri üreticisi 2010 yılında kurulmuştur. Fabrikamız Baiyun District, Guangzhou, Çin bulunmaktadır. 1000 metrekarelik bir alana sahip ve 601 işçiye istihdam, silikon ve plastik ürünler, özellikle cep telefonu durumlarda uzmanlaşmış, tablet üretim ve geliştirme ürünleri kapsamaktadır.

Uzun bir tarihimiz var. Bir adım daha adım adım ilerliyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için daha çok el sanatları tecrübesi biriktiriyoruz. İnsanlara güveniyoruz, çünkü SoHo bussiness'ten şirkete başlıyoruz.

Najiatai Co., Ltd. Najiatai Co., Ltd. Najiatai Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Satıcı

Diğer

Markalar : 1) JILLSTUART 2) disney 3) lanvin 4) voguish 5) histerik glamaour 6) mastermind7) koradior 8) bblluuee 9) yinger moda grubu 10) anzheng moda grubu 11) myscissors 12) omnialuo 13) Kyoto Animasyon 14) christian dada .. .

No. Çalışanları : 30~50

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Apple Cep Telefonu Kılıfları satış için iyi kalite Apple Cep Telefonu Kılıfları satış için iyi kalite Apple Cep Telefonu Kılıfları satış için iyi kalite Apple Cep Telefonu Kılıfları satış için