Ana sayfa

Najiatai Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Apple Cep Telefonu Kılıfları satış için
iyi kalite Apple Cep Telefonu Kılıfları satış için
Müşteri yorumları
Hizmetiniz için teşekkür ederim ---- Fabrikanızı ziyaret etmemi sağlayın. Şanslı zamanda seninle bussiness yapmak için Şanslar.Sadece sonraki siparişimi bekliyoruz, Angela & Najiatai'yi seviyorum

—— Charles

Sizlerden en iyi kalitede çocuklar. Çok teşekkürler. Bir sonraki sipariş verelim. Çok teşekkür ederim

—— Laurence F. Sauaaure

Najiatai İyi bir üreticisidir. Telefon kılıfı projesinde daha çok var. Bu kazan-kazan iş ilişkisi ile devam edebilirsiniz umut!

—— Dereck

Ben sohbet şimdi
1 2 3
Najiatai Co., Ltd. Najiatai Co., Ltd. Najiatai Co., Ltd.
1
2

1

2

 • Üretim hattı
  Najiatai Co Ltd önde gelen telefon durumda aksesuarları ürün üreticisi 2010 yılında kurulmuştur. Fabrikamız Baiyun District, Guangzhou, Çin bulunmaktadır. 2000 metrekarelik bir alana sahip ve 150'den fazla işçi çalıştırmak, silikon ve plastik ürünler konusunda uzmanlaşmış, özellikle cep telefonu kılıfları, tablet imalat ve geliştirme ürünleri kapsıyor.

 • OEM / ODM
  Yönelim, Telefon Kılıfı alanında zaten iyi bir üne sahip olan İyi Kaliteli Olmaktır. Biz yönetim ve mühendislik ihracatı, tasarım ve müşteri çizimleri veya örnekleri göre telefon aksesuarları ürünleri her türlü üretmek.

  Tasarımdan dökmeye, nihayet teslimat aşamasına kadar, Japonya, Amerika, Almanya, İngiltere, İspanya, Kore vb. Ülkelerine yaklaşık 30 farklı ürünün ihraç edildiği şu anda% 60'dan fazla ürün, sizin için mükemmel bir OEM hizmeti sunabiliyorduk tüm dünyada ana müşterilerimiz 1) JILLSTUART 2) disney 3) lanvin 4) voguish 5) hysteric glamaour 6) mastermind7) koradior 8) bblluuee 9) yinger moda grubu 10) anzheng moda grubu 11) myscissors 12) omnialuo 13) Kyoto Animasyon 14) christian dada ...

 • Ar-Ge
  Telefon davası alanında zaten iyi bir itibar kurduk. Yönetim ve mühendislik ve site operatörlerine ihracat yapıyoruz. Müşterinin çizimlerine veya örneklerine göre her türlü telefon aksesuarları ürünlerini tasarlayabilir ve üretebiliriz.

  Temel bilgi ve becerilerin belirli bir ölçüde tasarım, yönetim, pazar analizi ve pazarlamasına sahip olma becerisine sahip bir dizi profesyonel insan vardır.

  Ekip üyelerimiz Ar-Ge konusunda zaman alır. İyi takım çalışması ve sosyal uygulama yeteneği ile kalbe karşı sorumluluk.

İletişim bilgileri
Najiatai Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Nan

Tel: 86-20-81061047

Faks: 86-20-81061047

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)